top of page

ÇÖZÜMLER

Görsel çekiciliği ve lüks dokunuşu sayesinde, dekoratif teneke kutu, diğer ambalaj türlerine göre çok daha yüksek bir satış arttırıcı etki yaratır. Bu özelliğiyle aklınıza gelen her sektörde de kullanılır. Aşağıda yoğun çalıştığımız sektörlerden bazı örnekler bulabilirsiniz.

ŞEKERLEME

Tahta masa üzerinde çanak içerisinde sunulan incir ve teneke kutusu

Çikolata kutuları en baştan beri ürettiğimiz kutular arasında. Ve o zamandan beri birçok değişik şekil ve ebatta kutuyu sadece çikolata olduğu gibi şekerleme ve kurabiye gibi ürünler için üretmekteyiz. Hepsinin ortak noktası, teneke kutuyla markalarını kuvvetledirmek.

KAHVE

Teneke kutuda filtre kahve, french press ve kase içerisinde kurabiyeler

Kahve kutuları klasikleşmiştir. Dükkanınızda taze çekilmiş kahvenizi teneke kutularda verip farklılaşabileceğiniz gibi, market raflarında da kolaylıkla ayrışabilirsiniz. Siz hikayenizi anlatan tasarımlarınızı yapın ve gerisini bize bırakın.

ALKOLLÜ İÇEÇEKLER

Teneke kutu içerisinde gelen votka ile hazırlanan kokteyller

Kaliteli içecekler kaliteli kutularda sunulmalı. Ve bu kutular ürününüzün hikayesini anlatmalı. Yarattığımız görsel şölenin yanında şişenizi de kutu içerisinde  en güvenli şekilde tutabiliyoruz. Mutlu sona ulaştığımızda ise bu kutunun koleksiyonlarda yer alacağından emin olabilirsiniz.

ÇAY

Tahta masa üzerine konulmuş teneke kutu içerisinde kış çayı ve boğaz pastili

Teneke kutular hem yaprak hem de poşet çay için kullanılır. Teneke kutunun içine konulan ürüne koku veya tat eklemiyor olması, onu çay için mükkemmel bir ambalaj haline getirir. Hava geçişini azaltan kapaklar sayesinde, meyve çaylarının aromasını koruması da sağlanır. Herşey tamam ama çok çeşidiniz mi var? Tasarımlarınızı bir arada montajlayarak, ona da çözüm yaratabiliriz.

KOZMETİK

Teneke kutu içerisinde gelen kozmetik seti ve yanında ruj, göz altı kremi, mum ve aksesuarlar

Yarattığı kalite hissi ve görsel çekiciliği sayesinde metal kozmetikle çok uyumlu bir ambalajdır. Sabun kutularından, hediye paketlerine kadar birçok kullanım alanı vardır. Farklı görsel efektleri de eklediğimiz zaman markanız bu zorlu sektörde en üst sıralara taşınacaktır.

PROMOSYON

Hijyenik ped, abeslang, kağıt mendil ve makarna promosyonlarında kullanılmış teneke kutular

Tenekenin görsel cazibesi ve satış arttırıcı etkisi diğer ambalaj türlerine göre çok daha yüksektir. Çok tercih edilmesinin sebebi de bu yüzdendir. Ayrıca bu kutular hiçbir zaman atılmazlar. Bu da markanızın sürekli kuvvetlenmesini sağlar.

bottom of page