top of page

HAKKIMIZDA

50 senelik deneyim, aile geleneği ve küçük firma esnekliğini bir arada sağlamak kolay bir iş değil. Ancak, biz her gün bunu yapıyoruz. Teksan'ın abi kardeş olarak üçüncü neslini temsil eden bizler, emektar çalışma arkadaşlarımızla beraber, müşterilerimizin artan beklentilerini karşılamak için çok çalışıyoruz. Bizi bazen yuvarlak bir çikolata veya şekerleme kutusu üretirken, bazen de bir çay veya promosyon kutusu kalıplarını yaparken bulabilirsiniz. Kimi günler bir rengin doğru tonunu yakalamak için saatlerce uğraşırken, kimi günlerde kabartma yüksekliğini biraz daha artırmak için  makinelerimizi limitlerine kadar zorluyoruz. Hep daha fazlası için çabalıyor ve müşterilerimizle sürekli diyalog halinde olup, işbirliği yapıyoruz.

Bizce kaliteli iş çıkarmanın sırrı bu ve bunu aldığımız ödüllerle de kanıtlıyoruz. 2016 Ambalaj Ay Yıldızları Altın Ambalaj Ödülü, 2016 AsiaStar Başkan Özel Ödülü ve 2017 WorldStar ödülü ancak bu şekilde mümkün oldu.

Teneke kutu zaman içerisinde ailemiz için bir gelenek haline dönüştü. Hikayemizi bir sonraki sayfada bulacaksınız. Umarız hoşunuza gider.

Zeynep ve Gökhan

Teksan Teneke Kutu’nun abi kardeş olarak üçüncü neslini temsil eden Zeynep Aktaş ve Gökhan Aktaş işyerinde
Zeynep ve Gökhan, 2018
bottom of page