top of page

GİZLİLİK

Gizliliğiniz bizim için önemli ve politikamız internet sayfamız https://www.teksanteneke.com.tr ve sahibi olup, işlettiğimiz diğer siteler üzerinden sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgi ile ilgili gizliliğinize saygı göstermektir.
Kişisel bilgilerinizi yalnızca size hizmet verebilmemiz için gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Bu bilgileri bilginiz ve rızanız dahilinde adil ve yasal yollarla toplarız. Ayrıca neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Topladığımız bilgileri yalnızca size talep edilen hizmeti sunmak için gerektiği kadar saklarız. Sakladığımız bilgileri kayıp, çalınma, yetkisiz erişim, kopyalanma, kullanılma veya değiştirilmeyi önlemek için ticari olarak kabul edilebilir araçlarla koruruz.

Yasaların gerektirdiği durumlar dışında, kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri herkese açık olarak veya üçüncü şahıslarla paylaşmayız.

İnternet sayfamız, bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere bağlantı verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip olmadığımızı ve ilgili gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

İstediğiniz hizmetlerden bazılarını size sağlayamayabileceğimizi düşünüyorsanız kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmamayı tercih edebilirsiniz.

İnternet sayfamızı kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgiler konusundaki uygulamalarımızın kabulü olarak varsayılacaktır. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl ele aldığımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu politika 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren geçerlidir.

bottom of page