HİZMETLER

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize sunduğumuz hizmetlere hep yenilerini ekledik. Bunları eklerken de, yaptığımız herşeyde olduğu gibi bize ait dokunuşlar olsun istedik. Aşağıda bu hizmetlerin bir kısmını bulabilirsiniz. Eğer farklı bir ihtiyacınız varsa, ona da yardımcı olmak isteriz.

STOKLU ÜRÜNLER

Bizim üretebildiğimiz en düşük adetler bazı işler için yüksek kalabiliyor. Eğer bu sizi anlatıyorsa, size çok güzel bir haberimiz var. Bir grup ürünü istediğiniz miktarda alabilmeniz için stokta tutuyoruz. İsterseniz bu kutulara görsel baskı bile yaptırabiliyorsunuz. Hemen tıklayın...

METAL ŞEKİLLENDİRME

Üretim hatlarımızda genelde presler ve makaslar kullanıyoruz. İşimizin doğası gereği de değişik ürünler yapmaya alışığız. Teneke olsun veya olmasın, metal levhalardan üretilmesi gereken bir ürününüz varsa bize haber verin. Büyük ihtimalle size yardımcı olabiliriz.

KÜRESEL SEVKİYAT

Ana ulaşım hatlarının ortasında olan İstanbul bize birçok ekonomik ve esnek taşıma seçeneği sunuyor. Bulunduğunuz yere göre deniz, kamyon, tren ve hatta hava taşımacılığını kullanabiliyoruz. Genellikle bu seçeneklerin birkaçını beraber kullanmamız gerekiyor ve en önemlisi bütçeniz ve zamanlamaya göre bu seçeneklerın hepsi elinizin altında oluyor.

OFSET BASKI

KALIP YAPIMI

Bizim mesleğimizde baskı kalitesi işin büyük bir bölümünü oluşturur. Bu kaliteyi sürdürülebilir kılmak için 1990'da kendi baskı tesisimizi kurduk.  Şu anda iki hattımız ve de yeterli kapasitemizle tasarımlarınızın iyi basılması için gereken bütün zamanı harcamaya hazırız. Sizden tek isteğimiz tasarlama aşamasında bize de danışmanız. Faydasını göreceğinize eminiz.

KABARTMA

Birçok kutu çeşidimiz olmasına rağmen "yeni ne var?" bize sıklıkla sorulan bir sorudur. Eğer yepyeni olmaksa hedefiniz, sizin için yeni bir kalıp yapabilirz. Bu yeni kalıp değişik bir şekilde veya farklı ölçülerde olabileceği gibi, özel fonksiyonlara sahip bambaşka bir kutu da olabilir. İlla kolay birşey olması da gerekmiyor. Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız zaman nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşabiliriz.

KAYNAK VE KENET

Teneke levha her dokunuşa bir tepki verdiği için çalışması çok kolay olmayan bir malzeme. Bizde bu malzemenin verilen şekile adapte olabilme özelliğini kullanarak tasarımlarınıza derinlik katıyoruz. Gerçekten bir fark yaratan bu işleme de kabartma (veya bazen çökertme) diyoruz.  

Kutuların gövdeleri üretilirken kaynak veya kenet olmak üzere iki değişik teknoloji kullanılır. Genel olarak kaynak endüstriyel kutularda, kenet ise dekoratif kutularda tercih edilir. Biz her iki üretim sistemini kullanıp çok farklı ve özel kutular üretebiliyoruz.

DANIŞMANLIK

Uzun süredir sektörde olmamız, çok çeşitli ürünlerle çalışmamız ve çalışanlarımızın hem deneyimli hem de yetenekli olması sayesinde projenizin başarılı olmasını sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle hedeflerinizi paylaşmanız. Siz ve ekibinizle beraber tasarımdan dağıtıma kadar her noktayı gözden geçirip değerlendireceğiz.

© 2020 Teksan Teneke Kutu. Çalışanlarımız tarafından hazırlanmıştır.

Gizlilik

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon